P1206E1543BBTA
MFR.Part #
P1206E1543BBTA
JLCPCB Part #
C4293101
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount