P0805Z2872LBW
MFR.Part #
P0805Z2872LBW
JLCPCB Part #
C4306271
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount