P0805Z1542LBW
MFR.Part #
P0805Z1542LBW
JLCPCB Part #
C4178100
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount