P0805Z1542BBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Z1542BBW
JLCPCB Part #
C4067572
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount