P0805Z1502LNT
MFR.Part #
P0805Z1502LNT
JLCPCB Part #
C3916782
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS