P0805Z1202FNT
MFR.Part #
P0805Z1202FNT
JLCPCB Part #
C4117656
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS