P0805Z1002LBW
MFR.Part #
P0805Z1002LBW
JLCPCB Part #
C4179582
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount