P0805Z1001WBW
MFR.Part #
P0805Z1001WBW
JLCPCB Part #
C3926616
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount