P0805Y9761BNTF
MFR.Part #
P0805Y9761BNTF
JLCPCB Part #
C4053203
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS