P0805Y9761BBT
MFR.Part #
P0805Y9761BBT
JLCPCB Part #
C4263510
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount