P0805Y9092BBT
MFR.Part #
P0805Y9092BBT
JLCPCB Part #
C3995042
Description
-55℃~+155℃ 200mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount