P0805Y8450BBW
MFR.Part #
P0805Y8450BBW
JLCPCB Part #
C4316034
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount