P0805Y8352BBT
MFR.Part #
P0805Y8352BBT
JLCPCB Part #
C4158591
Description
-55℃~+155℃ 200mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount