P0805Y8251BBT
MFR.Part #
P0805Y8251BBT
JLCPCB Part #
C4248802
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount