P0805Y8250BBT
MFR.Part #
P0805Y8250BBT
JLCPCB Part #
C3968718
Description
-55℃~+155℃ 200mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount