P0805Y8062BNT
MFR.Part #
P0805Y8062BNT
JLCPCB Part #
C4331946
Description
-55℃~+155℃ 200mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS