P0805Y7501BBW
MFR.Part #
P0805Y7501BBW
JLCPCB Part #
C4022579
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount