P0805Y7322BBT
MFR.Part #
P0805Y7322BBT
JLCPCB Part #
C4140323
Description
-55℃~+155℃ 200mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount