P0805Y6731PBW
MFR.Part #
P0805Y6731PBW
JLCPCB Part #
C4281858
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount