P0805Y6652BBW
MFR.Part #
P0805Y6652BBW
JLCPCB Part #
C4213695
Description
-55℃~+155℃ 200mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount