P0805Y6570BBT
MFR.Part #
P0805Y6570BBT
JLCPCB Part #
C3958025
Description
-55℃~+155℃ 200mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount