P0805Y6490BBT
MFR.Part #
P0805Y6490BBT
JLCPCB Part #
C3966397
Description
-55℃~+155℃ 200mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount