P0805Y6420BNT
MFR.Part #
P0805Y6420BNT
JLCPCB Part #
C4256998
Description
-55℃~+155℃ 200mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS