P0805Y6342BBT
MFR.Part #
P0805Y6342BBT
JLCPCB Part #
C4037411
Description
-55℃~+155℃ 200mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount