P0805Y6340DNT
MFR.Part #
P0805Y6340DNT
JLCPCB Part #
C4056233
Description
-55℃~+155℃ 200mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS