P0805Y6201BBT
MFR.Part #
P0805Y6201BBT
JLCPCB Part #
C4330547
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount