P0805Y61R9WBT
MFR.Part #
P0805Y61R9WBT
JLCPCB Part #
C4050500
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount