P0805Y6042BBT
MFR.Part #
P0805Y6042BBT
JLCPCB Part #
C4102625
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount