P0805Y59R0BNT
MFR.Part #
P0805Y59R0BNT
JLCPCB Part #
C4213217
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS