P0805Y5832LBT
MFR.Part #
P0805Y5832LBT
JLCPCB Part #
C3913413
Description
-55℃~+155℃ 200mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount