P0805Y54R9BNT
MFR.Part #
P0805Y54R9BNT
JLCPCB Part #
C4329402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS