P0805Y51R1BNTE
MFR.Part #
P0805Y51R1BNTE
JLCPCB Part #
C4236901
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS