P0805Y5101LGT
MFR.Part #
P0805Y5101LGT
JLCPCB Part #
C4188881
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS