P0805Y5100BBT
MFR.Part #
P0805Y5100BBT
JLCPCB Part #
C3981333
Description
-55℃~+155℃ 200mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount