P0805Y5051PBW
MFR.Part #
P0805Y5051PBW
JLCPCB Part #
C4108716
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount