P0805Y49R9BNT
MFR.Part #
P0805Y49R9BNT
JLCPCB Part #
C4206390
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS