P0805Y4993BNT
MFR.Part #
P0805Y4993BNT
JLCPCB Part #
C4245357
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS