P0805Y4991WBT
MFR.Part #
P0805Y4991WBT
JLCPCB Part #
C4101393
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount