P0805Y4871BBT
MFR.Part #
P0805Y4871BBT
JLCPCB Part #
C3986652
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount