P0805Y4752LBT
MFR.Part #
P0805Y4752LBT
JLCPCB Part #
C3965870
Description
-55℃~+155℃ 0.2W 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount