P0805Y4750BBW
MFR.Part #
P0805Y4750BBW
JLCPCB Part #
C4115237
Description
-55℃~+155℃ 200mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount