P0805Y4640PBT
MFR.Part #
P0805Y4640PBT
JLCPCB Part #
C4118845
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount