P0805Y4421LBT
MFR.Part #
P0805Y4421LBT
JLCPCB Part #
C4266655
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount