P0805Y4421BNT
MFR.Part #
P0805Y4421BNT
JLCPCB Part #
C4116942
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS