P0805Y4402PNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y4402PNT
JLCPCB Part #
C4105299
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS