P0805Y4223BNT
MFR.Part #
P0805Y4223BNT
JLCPCB Part #
C4029226
Description
-55℃~+155℃ 200mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS