P0805Y4121PBW
MFR.Part #
P0805Y4121PBW
JLCPCB Part #
C4194794
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount