P0805Y4121BBT
MFR.Part #
P0805Y4121BBT
JLCPCB Part #
C4165884
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount