P0805Y4120PBW
MFR.Part #
P0805Y4120PBW
JLCPCB Part #
C3990245
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount