P0805Y3920PBW
MFR.Part #
P0805Y3920PBW
JLCPCB Part #
C4118883
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount